Toont alle 2 resultaten
C
Opslagkoeler UR550
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 964,80 excl. btw
SKU:
34068
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 1890 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994792 |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 461 / 420 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1843402 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 624 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.71 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR550S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.013,60 excl. btw
SKU:
34069
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 1890 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994808 |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 461 / 420 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1843416 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 624 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.71 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Merk | Tefcold |