Toont alle 2 resultaten
C
Displayvrieskast UFSC1450GCP NF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.282,40 excl. btw
SKU:
43894
| Bruto/netto gewicht | 148 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 761 x 2149 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 785 x 2275 mm |
| 40 ft containerlading | 47 st |
| GTIN / EAN | 5708181711436 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 543 x 485 mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbare draadplanken, wit |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | -22 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 544 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1389556 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3154 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.64 kWh/24h |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 565 x 568 x 1660 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UFSC1450GCP NF Silver
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.282,40 excl. btw
SKU:
43907
| Bruto/netto gewicht | 148 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 761 x 2149 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 745 x 785 x 2275 mm |
| 40 ft containerlading | 47 st |
| GTIN / EAN | 5708181711528 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 543 x 485 mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbare draadplanken, wit |
| Totaal displaygebied | 0.78 m² |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | -22 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 544 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1389556 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3154 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.64 kWh/24h |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 565 x 568 x 1660 mm |
| Merk | Tefcold |