Toont alle 3 resultaten
D
Hoogwaardige barkoeler SGD-120LGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69061
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755324 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120RGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69059
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755300 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast FS80CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 464,80 excl. btw
SKU:
16075
| Bruto/netto gewicht | 43 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 480 x 460 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 580 x 600 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181002008 |
| Flessen 330 ml | 40 st |
| Petflessen 500 ml | 40 st |
| Blikken 330 ml | 60 st |
| Blikken 500 ml | 48 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 270 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 84 / 55 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 473416 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 402 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.1 kWh/24h |
| EEI | 41 % |
| Input vermogen | 85 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 380 x 550 mm |
| Merk | Tefcold |