Toont alle 7 resultaten
D
Staande vriezer RF500SNACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.330,40 excl. btw
SKU:
16567
| Bruto/netto gewicht | 145 / 135 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 700 x 1900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 715 x 745 x 2135 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181360412 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 530 x 540 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 450 / 429 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1869 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.12 kWh/24h |
| EEI | 62 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 553 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer RF505
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.401,60 excl. btw
SKU:
17601
| Bruto/netto gewicht | 145 / 135 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 700 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 800 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181363635 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 530 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 466 / 429 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 99169 |
| Energieverbruik per jaar | 1869 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.12 kWh/24h |
| EEI | 62 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 553 x 1386 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDB400-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 611,20 excl. btw
SKU:
71159
| Bruto/netto gewicht | 87 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9016 |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 695 x 780 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1436 x 776 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181759353 |
| Temperatuurbereik | -30 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 435 / 312 l |
| Zwenkwielen | 4 castors, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2569452 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 917 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 253 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1210 x 550 x 617 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 6 Draadmand |
| Merk | Tefcold |
Vriesvitrine UPD400-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.499,20 excl. btw
SKU:
31540
| Bruto/netto gewicht | 225 / 203 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 650 x 650 x 1950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 720 x 720 x 2030 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181365059 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 150 kg/m² |
| Plankmaten | 530 x 417 |
| Planken aantal & type | 5 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 1.95 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 364 / 248 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | 4 x LED, verticaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 543903 |
| Energieverbruik per jaar | 8582 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.51 kWh/24h |
| EEI | 47.4 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 588 x 516 x 1200 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank GN1/1 CF7210
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.636,80 excl. btw
SKU:
17742
| Bruto/netto gewicht | 118 / 103 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181363093 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 97467 |
| Energieverbruik per jaar | 2537 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.95 kWh/24h |
| EEI | 70.9 % |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank GN1/1 CF7210/-SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.636,80 excl. btw
SKU:
17744
| Bruto/netto gewicht | 118 / 103 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 920 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181363116 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 97477 |
| Energieverbruik per jaar | 2537 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.95 kWh/24h |
| EEI | 70.9 % |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank GN1/1 GF72
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.254,40 excl. btw
SKU:
30833
| Bruto/netto gewicht | 104 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1360 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1405 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181362133 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 282 / 272 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 107266 |
| Energieverbruik per jaar | 2537 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.95 kWh/24h |
| EEI | 70.9 % |
| Input vermogen | 470 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 902 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |