Toont alle 5 resultaten
D
Supermarktkoeler/-vriezer (Kopmeubel) View HC B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.380,80 excl. btw
SKU:
66239
| Bruto/netto gewicht | 210 / 166 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1983 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181752019 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.5 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 995 / 613 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 113 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1941383 |
| Energieverbruik per jaar | 3518 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.64 kWh/24h |
| EEI | 45.1 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1798 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer SHALLOW 150-CF
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.159,20 excl. btw
SKU:
17309
| Bruto/netto gewicht | 141 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1520 x 920 x 790 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1610 x 1020 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181212421 |
| Totaal displaygebied | 0.92 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +15 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 590 / 400 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 445569 |
| Energieverbruik per jaar | 2248 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.16 kWh/24h |
| EEI | 41 % |
| Input vermogen | 356 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1364 x 774 x 490 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer View 200 CF VS B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.332,80 excl. btw
SKU:
66241
| Bruto/netto gewicht | 210 / 166 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1953 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181752033 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.5 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 995 / 613 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddelinhoud | 113 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2140727 |
| Energieverbruik per jaar | 3518 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.64 kWh/24h |
| EEI | 45.1 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1798 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer VIEW 250 CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.586,40 excl. btw
SKU:
47827
| Bruto/netto gewicht | 220 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2606 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181727574 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.93 m² |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1320 / 860 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1786587 |
| Energieverbruik per jaar | 3796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.4 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2345 x 820 x 880 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer View 250 CF VS B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.586,40 excl. btw
SKU:
66240
| Bruto/netto gewicht | 220 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2606 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181752026 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.93 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1320 / 860 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1786587 |
| Energieverbruik per jaar | 3796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.4 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2345 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |