Toont het enige resultaat
D
Blikkenkoeler VOC100
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 696,80 excl. btw
SKU:
15985
| Bruto/netto gewicht | 31 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL9006 |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal, LEXAN |
| Externe maat (BxDxH) | 660 x 460 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 700 x 500 x 1150 mm |
| 40 ft containerlading | 128 st |
| GTIN / EAN | 5708181005054 |
| Flessen 330 ml | 50 st |
| Petflessen 500 ml | 50 st |
| Blikken 330 ml | 80 st |
| Blikken 500 ml | 50 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 110 / 103 l |
| Voetjes / poten | 7 glijvoeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 497188 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 949 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.6 kWh/24h |
| EEI | 40.6 % |
| Input vermogen | 160 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 520 x 345 x 570 mm |
| Dekselnummer en -type | – |
| Mand aantal & type | 1 |
| Indeelsysteem | Geen |
| Merk | Tefcold |