Toont alle 3 resultaten
D
Vrieskast consumptie-ijs NIC201SC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 540,80 excl. btw
SKU:
49275
| Bruto/netto gewicht | 63 / 52 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 810 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 84 st |
| GTIN / EAN | 5708181731809 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 186 / 138 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1704824 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 431 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.18 kWh/24h |
| EEI | 35.7 % |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 576 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs NIC202SC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 544,80 excl. btw
SKU:
70982
| Bruto/netto gewicht | 63 / 52 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 810 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 84 st |
| GTIN / EAN | 5708181758707 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 186 / 138 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579533 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 440.19 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.206 kWh/24h |
| EEI | 37.8 % |
| Input vermogen | 165 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 576 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs NIC202SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 792,00 excl. btw
SKU:
71330
| Bruto/netto gewicht | 63.1 / 52.1 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 810 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 84 st |
| GTIN / EAN | 5708181759803 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 186 / 138 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579533 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 440.19 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.206 kWh/24h |
| EEI | 37.8 % |
| Input vermogen | 165 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 576 mm |
| Merk | Tefcold |