Toont het enige resultaat
D
Koelvitrine LPD1200C/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.937,60 excl. btw
SKU:
16044
| Bruto/netto gewicht | 309 / 269 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1205 x 745 x 1360 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1260 x 800 x 1480 mm |
| 40 ft containerlading | 23 st |
| GTIN / EAN | 5708181221553 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 105×23 / 105×28 / 105×33 / 105×44 |
| Planken aantal & type | 3 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 2.01 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 328 / 218 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494571 |
| Energieverbruik per jaar | 4592 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.58 kWh/24h |
| EEI | 38 % |
| Input vermogen | 580 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1050 x 580 x 780 mm |
| Merk | Tefcold |