Toont het enige resultaat
D
Barkast met volle deuren (FGB451/267) TBC4 267B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.556,00 excl. btw
SKU:
45612
| Bruto/netto gewicht | 177 / 154 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2675 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2715 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181722531 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 794 / 522 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1527605 |
| Energieverbruik per jaar | 2275 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.23 kWh/24h |
| EEI | 71.2 % |
| Input vermogen | 420 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2340 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |