Toont alle 6 resultaten
D
Geventileerde vrieswerkbank 2 deurs GN1/1 MASTER 2P/BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.148,00 excl. btw
SKU:
51343
| Bruto/netto gewicht | 151 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734145 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| EEI | 65.9 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde vrieswerkbank 3 deurs GN1/1 MASTER 3P/BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.876,00 excl. btw
SKU:
51344
| Bruto/netto gewicht | 179 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1780 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1875 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734152 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 476 / 461 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.41 kWh/24h |
| EEI | 74.3 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X150S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.952,00 excl. btw
SKU:
48890
| Bruto/netto gewicht | 337 / 285 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1595 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181731427 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.41 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1842640 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 35.6 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X150S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48891
| Bruto/netto gewicht | 337 / 285 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1595 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181731434 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.41 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1842640 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 35.6 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48892
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181731441 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48893
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181731458 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |