Toont het enige resultaat
D
Geventileerde display voor schepijs MILLENNIUM ST12
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 12.149,60 excl. btw
SKU:
20372
| Bruto/netto gewicht | 273 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1166 x 1054 x 1356 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1200 x 1550 x 1620 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181618018 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 630 / 118 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 148 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7239 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 19.83 kWh/24h |
| Input vermogen | 1400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Klimaatklasse | 7 |
| Energieklasse | D |
| EEI | 42.5 % |
| Merk | Tefcold |