Toont alle 5 resultaten
D
Geventileerde vrieswerkbank 2 deurs GN1/1 MASTER 2P/BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.148,00 excl. btw
SKU:
51343
| Bruto/netto gewicht | 151 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734145 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| EEI | 65.9 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde vrieswerkbank 3 deurs GN1/1 MASTER 3P/BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.876,00 excl. btw
SKU:
51344
| Bruto/netto gewicht | 179 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1780 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1875 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734152 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -15 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 476 / 461 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.41 kWh/24h |
| EEI | 74.3 % |
| Input vermogen | 850 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120LGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69061
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755324 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-120RGE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.470,40 excl. btw
SKU:
69059
| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 555 x 640 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 640 x 580 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181755300 |
| Flessen 330 ml | 105 st |
| Petflessen 500 ml | 106 st |
| Blikken 330 ml | 171 st |
| Blikken 500 ml | 105 st |
| Maten onderste plank | 488 x 275 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 470 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 135 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2530886 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 327 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 488 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SGD-360E
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.598,40 excl. btw
SKU:
69064
| Bruto/netto gewicht | 151 / 135 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1670 x 600 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1705 x 640 x 975 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181755355 |
| Flessen 330 ml | 365 st |
| Petflessen 500 ml | 381 st |
| Blikken 330 ml | 603 st |
| Blikken 500 ml | 372 st |
| Maten onderste plank | 1605 x 220 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 165 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 510 x 355 mm & 546 x 355 mm |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 434 / 401 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1074751 |
| Energieverbruik per jaar | 855 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.34 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1605 x 425 x 682 mm |
| Merk | Tefcold |