Toont alle 3 resultaten
D
Vrieskast consumptie-ijs IC502SC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 774,40 excl. btw
SKU:
71452
| Bruto/netto gewicht | 90 / 72 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 630 x 892 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 750 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181760298 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 491 / 430 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579996 |
| Energieverbruik per jaar | 1025.285 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.809 kWh/24h |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1430 x 510 x 655 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 6 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IC502SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.012,00 excl. btw
SKU:
71501
| Bruto/netto gewicht | 117 / 107 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 630 x 1250 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 750 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181760786 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 491 / 430 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579996 |
| Energieverbruik per jaar | 1025.285 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.809 kWh/24h |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1430 x 510 x 655 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IC502SCE-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.034,40 excl. btw
SKU:
71509
| Bruto/netto gewicht | 127 / 117 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 615 x 1295 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 750 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181760861 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 427 / 398 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2580034 |
| Energieverbruik per jaar | 1056.675 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.895 kWh/24h |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1420 x 495 x 710 mm |
| Merk | Tefcold |