Toont alle 3 resultaten
D
Displaykoeler FSC891S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.684,80 excl. btw
SKU:
48870
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731229 |
| Flessen 330 ml | 360 st |
| Petflessen 500 ml | 360 st |
| Blikken 330 ml | 720 st |
| Blikken 500 ml | 504 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitend schuifglas |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 794 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 462 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1904828 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1212 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.32 kWh/24h |
| EEI | 49.1 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 3 deurs GN1/1 EURO GN3 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.240,00 excl. btw
SKU:
52071
| Bruto/netto gewicht | 175 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1792 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1970 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736132 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 290 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908683 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2052 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.62 kWh/24h |
| EEI | 52 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC891S Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.748,80 excl. btw
SKU:
49273
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731786 |
| Flessen 330 ml | 360 st |
| Petflessen 500 ml | 360 st |
| Blikken 330 ml | 720 st |
| Blikken 500 ml | 504 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitend schuifglas |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 794 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 462 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1904828 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1212 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.32 kWh/24h |
| EEI | 49.1 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |