Toont alle 4 resultaten
D
Open wandkoeler MCWB90H (ECRON)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.516,00 excl. btw
SKU:
46248
| Bruto/netto gewicht | 255 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181725716 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1443982 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3057 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.38 kWh/24h |
| EEI | 36.9 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer RF500SNACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.330,40 excl. btw
SKU:
16567
| Bruto/netto gewicht | 145 / 135 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 700 x 1900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 715 x 745 x 2135 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181360412 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 530 x 540 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 450 / 429 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1869 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.12 kWh/24h |
| EEI | 62 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 553 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer RF505
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.401,60 excl. btw
SKU:
17601
| Bruto/netto gewicht | 145 / 135 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 700 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 800 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181363635 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 530 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 466 / 429 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 99169 |
| Energieverbruik per jaar | 1869 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.12 kWh/24h |
| EEI | 62 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 553 x 1386 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler zwart met glasdeuren MCB90H (ECRON BK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.140,80 excl. btw
SKU:
45590
| Bruto/netto gewicht | 255 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181722319 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1443982 |
| Energieverbruik per jaar | 3057 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.38 kWh/24h |
| EEI | 36.9 % |
| Merk | Tefcold |