Toont het enige resultaat
D
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GPL14 Black HC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.606,40 excl. btw
SKU:
47725
| Bruto/netto gewicht | 298 / 280 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 740 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1800 x 860 x 1800 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181727352 |
| Deur aantal & type | |
| Plankmaten | 1250×250/300/350mm |
| Totaal displaygebied | 1.39 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 797 / 360 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2532683 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 4672 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 12.8 kWh/24h |
| EEI | 46.5 % |
| Input vermogen | 533 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 350 x 1053 mm |
| Merk | Tefcold |