Toont het enige resultaat
D
Staande vriezer GN2/1 GUF140
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.910,40 excl. btw
SKU:
16558
| Bruto/netto gewicht | 160 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 1340 x 845 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 880 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181362072 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1166 / 1056 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 107315 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3011 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.25 kWh/24h |
| EEI | 62.4 % |
| Input vermogen | 730 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1220 x 680 x 1380 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Merk | Tefcold |