Toont alle 4 resultaten
D
Diepvrieskist ST160
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 471,20 excl. btw
SKU:
16281
| Bruto/netto gewicht | 43 / 35 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 550 x 630 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 655 x 600 x 955 mm |
| 40 ft containerlading | 156 st |
| GTIN / EAN | 5708181002510 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 115 / 105 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 947891 |
| Energieverbruik per jaar | 420 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.15 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 435 x 435 x 755 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Indeelsysteem | Geen |
| Aantal scheiders | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC101SC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 464,80 excl. btw
SKU:
51131
| Bruto/netto gewicht | 47 / 42 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 570 x 897 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 700 x 950 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181734046 |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 108 / 91 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1789357 |
| Energieverbruik per jaar | 443 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.21 kWh/24h |
| EEI | 38.9 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 450 x 520 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC101SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48834
| Bruto/netto gewicht | 40 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 570 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 700 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181730918 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 100 / 85 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673166 |
| Energieverbruik per jaar | 470 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.29 kWh/24h |
| EEI | 45 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 450 x 490 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC101SCEB LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 488,00 excl. btw
SKU:
49261
| Bruto/netto gewicht | 40 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 570 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 700 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181731731 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 100 / 85 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673166 |
| Energieverbruik per jaar | 470 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.29 kWh/24h |
| EEI | 45 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 450 x 490 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |