Toont alle 3 resultaten
D
Tafel koelkast FS60CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 432,80 excl. btw
SKU:
16073
| Bruto/netto gewicht | 34 / 32 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 445 x 440 x 720 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 510 x 530 x 850 mm |
| 40 ft containerlading | 176 st |
| GTIN / EAN | 5708181002022 |
| Flessen 330 ml | 0 st |
| Petflessen 500 ml | 0 st |
| Blikken 330 ml | 48 st |
| Blikken 500 ml | 48 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 398 x 275 mm |
| Planken aantal & type | 2 vaste draadplanken |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 60 / 45 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 35 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 473172 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 365 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1 kWh/24h |
| EEI | 40 % |
| Input vermogen | 85 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 395 x 270 x 440 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast FS80CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 464,80 excl. btw
SKU:
16075
| Bruto/netto gewicht | 43 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 480 x 460 x 840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 580 x 600 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 152 st |
| GTIN / EAN | 5708181002008 |
| Flessen 330 ml | 40 st |
| Petflessen 500 ml | 40 st |
| Blikken 330 ml | 60 st |
| Blikken 500 ml | 48 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 400 x 270 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 84 / 55 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 473416 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 402 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.1 kWh/24h |
| EEI | 41 % |
| Input vermogen | 85 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 410 x 380 x 550 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast FSC100
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 637,60 excl. btw
SKU:
16077
| Bruto/netto gewicht | 51 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 655 x 390 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 750 x 500 x 1036 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181002275 |
| Flessen 330 ml | 64 st |
| Petflessen 500 ml | 64 st |
| Blikken 330 ml | 96 st |
| Blikken 500 ml | 72 st |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 577 x 209 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 100 / 60 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 43 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 574526 |
| Energieverbruik per jaar | 500 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.37 kWh/24h |
| EEI | 49 % |
| Input vermogen | 85 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 265 x 636 mm |
| Merk | Tefcold |