Toont alle 6 resultaten
D
Vrieskast consumptie-ijs IC201SC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 518,40 excl. btw
SKU:
48829
| Bruto/netto gewicht | 54 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 630 x 892 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 750 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 92 st |
| GTIN / EAN | 5708181730864 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 191 / 165 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 655 mm |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1672494 |
| Energieverbruik per jaar | 534 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.46 kWh/24h |
| EEI | 42.1 % |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC201SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 540,80 excl. btw
SKU:
48837
| Bruto/netto gewicht | 58 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 615 x 949 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 92 st |
| GTIN / EAN | 5708181730949 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 176 / 157 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673192 |
| Energieverbruik per jaar | 552 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.51 kWh/24h |
| EEI | 44 % |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 495 x 710 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs NIC201SC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 540,80 excl. btw
SKU:
49275
| Bruto/netto gewicht | 63 / 52 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 810 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 84 st |
| GTIN / EAN | 5708181731809 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 186 / 138 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1704824 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 431 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.18 kWh/24h |
| EEI | 35.7 % |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 576 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs NIC201SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 579,20 excl. btw
SKU:
48858
| Bruto/netto gewicht | 63 / 52 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 650 x 918 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 810 x 765 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 84 st |
| GTIN / EAN | 5708181731113 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 185 / 138 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673409 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 439 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.2 kWh/24h |
| EEI | 36.4 % |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 571 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IC201SC+SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 665,60 excl. btw
SKU:
49429
| Bruto/netto gewicht | 92 / 84 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 630 x 1250 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 750 x 1130 mm |
| 40 ft containerlading | 92 st |
| GTIN / EAN | 5708181731977 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 191 / 165 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1672494 |
| Energieverbruik per jaar | 534 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.46 kWh/24h |
| EEI | 42.1 % |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 655 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IC201SCE+SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 692,00 excl. btw
SKU:
49431
| Bruto/netto gewicht | 96 / 89 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 615 x 1295 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 750 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 92 st |
| GTIN / EAN | 5708181731984 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 176 / 157 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1676552 |
| Energieverbruik per jaar | 552 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.51 kWh/24h |
| EEI | 44 % |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 500 x 495 x 710 mm |
| Merk | Tefcold |