Toont het enige resultaat
D
Multideckvriezer, supermarkt EXTRA1250FD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.884,80 excl. btw
SKU:
38507
| Bruto/netto gewicht | 350 / 330 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 930 x 2035 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1450 x 975 x 2230 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181706814 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 150 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.53 m² |
| Planken aantal & type | 8 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 880 / 850 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | 2 x LED, verticaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1346300 |
| Energieverbruik per jaar | 5578 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 15.28 kWh/24h |
| EEI | 37.5 % |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 610 x 1399 mm |
| Merk | Tefcold |