Toont alle 2 resultaten
D
Geventileerde neg. vitrine deurkader zwart DV40ZWART
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.072,00 excl. btw
SKU:
50161
| Bruto/netto gewicht | 1 / 100 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 620 x 1865 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181715663 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankmaten | 491×335 |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -25 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 360 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik per jaar | 2810 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.7 kWh/24h |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskist met schuifdeksels IC200SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
50249
| Bruto/netto gewicht | 1 / 48 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 670 x 895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181716547 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 155 / 134 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik per jaar | 482 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.32 kWh/24h |
| Input vermogen | 115 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 580 x 530 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Merk | Tefcold |