Toont alle 7 resultaten
D
1 deurs vrieskast GN2/1 – GETROPICALISEERD ECPG 801 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.140,00 excl. btw
SKU:
52079
| Bruto/netto gewicht | 160 / 125 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 701.5 x 815 x 2150 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 850 x 2300 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181736170 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 650 x 530 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 650 / 490 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2101740 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2228 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.1 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Input vermogen | 450 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 534 x 700 x 1550 mm |
| Merk | Tefcold |
2 deurs vrieskast GN2/1 – GETROPICALISEERD ECPG 1502 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.816,00 excl. btw
SKU:
52081
| Bruto/netto gewicht | 250 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1403 x 815 x 2150 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 850 x 2300 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181736187 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 650 x 530 |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1400 / 980 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2101780 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3936 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.78 kWh/24h |
| EEI | 63.5 % |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1235 x 699 x 1550 mm |
| Merk | Tefcold |
Multideckkoeler, supermarkt EXTRA1250CD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.125,60 excl. btw
SKU:
38471
| Bruto/netto gewicht | 340 / 320 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 920 x 2035 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1450 x 975 x 2230 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181706722 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 zwart plaatstaal, kantelend + basis |
| Max belasting op planken | 100 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +6 °C |
| Bruto/netto volume | 880 / 770 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 610 x 1399 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.81 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | 2 x LED, verticaal |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1275819 |
| Energieverbruik per jaar | 4015 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11 kWh/24h |
| EEI | 39.1 % |
| Merk | Tefcold |
Multideckvriezer, supermarkt EXTRA1250FD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.884,80 excl. btw
SKU:
38507
| Bruto/netto gewicht | 350 / 330 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 930 x 2035 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1450 x 975 x 2230 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181706814 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 150 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.53 m² |
| Planken aantal & type | 8 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 880 / 850 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | 2 x LED, verticaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1346300 |
| Energieverbruik per jaar | 5578 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 15.28 kWh/24h |
| EEI | 37.5 % |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 610 x 1399 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 3 deurs GN1/1 EURO GN3 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.240,00 excl. btw
SKU:
52071
| Bruto/netto gewicht | 175 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1792 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1970 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736132 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 290 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908683 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2052 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.62 kWh/24h |
| EEI | 52 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 4deurs GN1/1 EURO GN4 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,00 excl. btw
SKU:
52073
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736149 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908707 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.25 kWh/24h |
| EEI | 51 % |
| Input vermogen | 610 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrrieswerkbank 2deurs GN1/1 EURO GN2 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.940,00 excl. btw
SKU:
52069
| Bruto/netto gewicht | 136 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1327 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736125 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 200 / 180 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908668 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1952 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.35 kWh/24h |
| EEI | 57 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |