Toont alle 4 resultaten
F
Open wandkoeler LED per legger MCX130E LED
SKU:
46405
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.294,40 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 280 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181726065 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.46 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1481889 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.67 kWh/24h |
| EEI | 71.8 % |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler LED per legger MCX150E LED
SKU:
46406
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.731,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 305 / 235 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 630 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181726072 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.72 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 790 / 670 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1481894 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6770 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 18.55 kWh/24h |
| EEI | 68.1 % |
| Input vermogen | 1210 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler rvs met manueel rolluik MCX130M
SKU:
45599
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.388,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 310 / 230 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 740 x 1994 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 790 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181722401 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 140 g |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 1080 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.46 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1444019 |
| Energieverbruik per jaar | 6449 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 17.67 kWh/24h |
| EEI | 71.8 % |
| Merk | Tefcold |
Wijndispenser DKS95-2/20L
SKU:
16107
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 632,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 50 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Rood RAL3005 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 392 x 595 x 1120 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 430 x 660 x 1180 mm |
| 40 ft containerlading | 180 st |
| GTIN / EAN | 5708181501891 |
| Temperatuurbereik | +3 tot +9 °C |
| Bruto/netto volume | 120 / 102 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch 3-9 °C |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 30 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2003461 |
| Energieverbruik per jaar | 104 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.28 kWh/24h |
| EEI | 123.9 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 295 x 495 x 805 mm |
| Merk | Tefcold |