Toont alle 2 resultaten
F
Displayvrieskast met twee niveaus TD500
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.576,00 excl. btw
SKU:
45261
| Bruto/netto gewicht | 157 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1210 x 790 x 1213 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1300 x 885 x 1280 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181720353 |
| Temperatuurbereik | -21 tot -15 °C |
| Bruto/netto volume | 450 / 408 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 650 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1429554 |
| Energieverbruik per jaar | 2612 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.16 kWh/24h |
| EEI | 75 % |
| Dekselnummer en -type | 4 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 10 Draadmanden, wit |
| Aantal scheiders | 10 st |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer UHD201 /Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.780,80 excl. btw
SKU:
48825
| Bruto/netto gewicht | 142 / 132 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Gecoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1255 x 1015 x 962 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 1100 x 1120 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181730796 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -2 tot 5 / -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 200 / 165 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 310 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1704786 |
| Energieverbruik per jaar | 4032 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.05 kWh/24h |
| EEI | 79.4 % |
| Input vermogen | 661 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 50 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1075 x 705 x 295 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |