Toont het enige resultaat
1577 kWh/jaar
Koelvitrine – countertop LCT900C/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 785,60 excl. btw
SKU:
16040
| Bruto/netto gewicht | 94 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 984 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 126 st |
| GTIN / EAN | 5708181221645 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.8 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 130 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494706 |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |