Toont het enige resultaat
1577 kWh/jaar
Opzetkoeling GN1/3 – Glas VK38-160
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 534,40 excl. btw
SKU:
16521
| Bruto/netto gewicht | 61 / 56 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 395 x 425 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1680 x 440 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355494 |
| Capaciteit GN-bakken | 7 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 59 / 59 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1245 x 305 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |