Toont alle 7 resultaten
1577 kWh/jaar
Koelvitrine – countertop LCT900C/BLACK
SKU:
16040
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 785,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 94 / 70 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 560 x 670 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 984 x 641 x 790 mm |
| 40 ft containerlading | 126 st |
| GTIN / EAN | 5708181221645 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.8 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 130 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494706 |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 242 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 450 x 400 mm |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/3 – Glas VK38-120
SKU:
16514
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 488,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 395 x 425 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1280 x 440 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355470 |
| Capaciteit GN-bakken | 4 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 40 / 40 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 845 x 305 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/3 – Glas VK38-160
SKU:
16521
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 534,40 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 61 / 56 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 395 x 425 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1680 x 440 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355494 |
| Capaciteit GN-bakken | 7 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 59 / 59 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1245 x 305 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/3 – Glas VK38-180
SKU:
16524
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 548,80 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 74 / 69 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 395 x 425 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1880 x 440 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355500 |
| Capaciteit GN-bakken | 8 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 69 / 69 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1445 x 305 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/4 – Glas opkant VK33-180
SKU:
16508
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 515,20 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 58 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 335 x 434 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1880 x 380 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355456 |
| Capaciteit GN-bakken | 8 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 55 / 55 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1445 x 245 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/4 – Glas opkant VK33-200
SKU:
16511
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 537,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2000 x 335 x 434 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2080 x 380 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355463 |
| Capaciteit GN-bakken | 10 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 63 / 63 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1645 x 245 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/4 VK33-200 S/S LID
SKU:
16512
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 537,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 63 / 58 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2000 x 335 x 434 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2080 x 380 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181361594 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 63 / 63 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1645 x 245 x 155 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 SS304 deksel |
| Capaciteit GN-bakken | 10 st |
| Merk | Tefcold |