Toont alle 2 resultaten
1800 x 2700 x 2200 mm
Vriescelpanelen 120 mm CR 180x270x220
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.024,80 excl. btw
SKU:
44150
| Bruto/netto gewicht | 580 / 560 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2180 x 1860 x 1500 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181712389 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Slot | Ja |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 2460 x 1960 mm |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 7.52 m³ |
| Merk | Tefcold |
Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF1827
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.811,20 excl. btw
SKU:
44234
| Bruto/netto gewicht | 685 / 655 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 2700 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2000 x 1900 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 6 st |
| GTIN / EAN | 5708181711665 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:700 H:1765 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 9864 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 27.02 kWh/24h |
| Input vermogen | 1510 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1560 x 2460 x 1960 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 7.52 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |