Toont alle 6 resultaten
39 dB(A)
“Wijnkoeler TFW400-S” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Geventileerde koelwerkbank 2 deurs GN1/1 MASTER 2P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.336,00 excl. btw
SKU:
51338
| Bruto/netto gewicht | 135 / 115 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1395 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181734091 |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 280 / 270 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 527 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.44 kWh/24h |
| EEI | 23.3 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 555 x 600 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 3 deurs GN1/1 MASTER 3P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.856,00 excl. btw
SKU:
51339
| Bruto/netto gewicht | 169 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1780 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1875 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734107 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 476 / 461 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 637 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.75 kWh/24h |
| EEI | 24.9 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koelwerkbank 4 deurs GN1/1 MASTER 4P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.484,00 excl. btw
SKU:
51341
| Bruto/netto gewicht | 222 / 210 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2260 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2355 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734121 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 649 / 629 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 915 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.51 kWh/24h |
| EEI | 32.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1800 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Koeler enkeldeurs GN2/1 XP700TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.260,00 excl. btw
SKU:
47131
| Bruto/netto gewicht | 142 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 835 x 930 x 2138 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181726652 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 601 / 450 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 335 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.82 kWh/24h |
| EEI | 24.9 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 590 x 660 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Wijnkoeler TFW400-F
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.291,20 excl. btw
SKU:
34134
| Deur aantal & type | 1 scharnierdeur, zonder frame |
|---|---|
| Planken aantal & type | 15 houten wijnrekken |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Temperatuurbereik | +5 tot +18 °C |
| Bruto/netto volume | 426 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 532 x 1585 mm |
| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1760 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 760 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995126 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 734417 |
| Energieverbruik per jaar | 158 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.43 kWh/24h |
| EEI | 150 % |
| Wijnflessen 750 ml | 165 st |
| Merk | Tefcold |
Wijnkoeler TFW400-S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.285,60 excl. btw
SKU:
34133
| Bruto/netto gewicht | 111 / 106 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 680 x 1760 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 760 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181995119 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 35 kg/m² |
| Planken aantal & type | 15 houten wijnrekken |
| Temperatuurbereik | +5 tot +18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 426 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 734417 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 158 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.43 kWh/24h |
| EEI | 150 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 515 x 532 x 1585 mm |
| Wijnflessen 750 ml | 165 st |
| Merk | Tefcold |