Toont alle 3 resultaten
57 dB(A)
Open wandkoeler MCWB130H (ECRON)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.996,00 excl. btw
SKU:
46249
| Bruto/netto gewicht | 310 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181725723 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.49 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1443986 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3157 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.65 kWh/24h |
| EEI | 30.1 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler zwart met glasdeuren MCB130H (ECRON BK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.551,20 excl. btw
SKU:
45591
| Bruto/netto gewicht | 310 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181722326 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.49 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1443986 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3157 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.65 kWh/24h |
| EEI | 30.1 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displayvriezer UFSC370G Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.232,00 excl. btw
SKU:
33241
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181993061 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 551876 |
| Energieverbruik per jaar | 3017 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.27 kWh/24h |
| EEI | 34.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |