Toont alle 2 resultaten
75 dB(A)
Displayvrieskast LGF7500
SKU:
54986
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.661,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 255 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2079 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2130 x 860 x 2210 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181740559 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 12 |
| Plankmaten | 618*622 / 690*622 |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 2050 / 1436 l |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 75 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1959 x 640 x 1520 mm |
| Totaal displaygebied | 2.07 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 460033 |
| Energieverbruik per jaar | 9335 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 25.57 kWh/24h |
| EEI | 49 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast LGF7500B
SKU:
56023
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.577,60 excl. btw| Bruto/netto gewicht | 255 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 2079 x 805 x 2065 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2130 x 860 x 2210 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181742256 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Plankmaten | 618*622 / 690*622 |
| Planken aantal & type | 12 |
| Totaal displaygebied | 2.07 m² |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 2050 / 1436 l |
| Binnenverlichting | 2 x LED in deurlijst, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 460033 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 9335 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 25.57 kWh/24h |
| EEI | 49 % |
| Input vermogen | 1200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 75 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1959 x 640 x 1520 mm |
| Merk | Tefcold |