Toont het enige resultaat
5708181003852
Diepvrieskist CF700 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 948,80 excl. btw
SKU:
16162
| Bruto/netto gewicht | 119 / 114 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2060 x 716 x 903 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2150 x 750 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181003852 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 660 / 600 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1124225 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1199 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.28 kWh/24h |
| EEI | 41.4 % |
| Input vermogen | 277 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1935 x 510 x 685 mm |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 3 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |