Toont het enige resultaat
5708181362195
Pizzatafel GN1/1 GP92
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 757,60 excl. btw
SKU:
16442
| Bruto/netto gewicht | 111 / 101 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 700 x 1100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1250 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181362195 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 260 / 230 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 803 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.2 kWh/24h |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 830 x 515 x 500 mm |
| Merk | Tefcold |