Toont het enige resultaat
5708181711641
Vriesruimte (Compleet met monoblock) CRNF1221
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.181,60 excl. btw
SKU:
44221
| Bruto/netto gewicht | 430 / 400 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 2100 x 2200 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2200 x 1320 x 2400 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181711641 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur B:580 H:1765 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -10 °C |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 8208 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 22.49 kWh/24h |
| Input vermogen | 1100 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 960 x 1860 x 1960 mm |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op vloer | 2000 kg/m² |
| Wanddikte | 120 mm |
| Intern volume | 3.5 m³ |
| Slot | Ja |
| Merk | Tefcold |