Toont het enige resultaat
5708181722227
Lade minibarkoeler TD50A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 454,40 excl. btw
SKU:
45548
| Bruto/netto gewicht | 24 / 22 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 550 x 508 x 420 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 590 x 520 x 470 mm |
| 40 ft containerlading | 430 st |
| GTIN / EAN | 5708181722227 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +5 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 52 / 45 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 2444639 |
| Energieverbruik per jaar | 106 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.29 kWh/24h |
| EEI | 136 % |
| Input vermogen | 40 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 395 x 332 mm |
| Laden | 1 st |
| Merk | Tefcold |