Toont alle 2 resultaten
1280 W
Displayvrieskast Atom Maxi F3DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.848,80 excl. btw
SKU:
47533
| Bruto/netto gewicht | 355 / 305 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 780 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181727017 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankmaten | 551 x 470 mm ; 624 x 470 mm |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Bruto/netto volume | 1563 / 1090 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 95 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 70 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 580 x 1538 mm |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 2.09 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1556645 |
| Energieverbruik per jaar | 8702 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.84 kWh/24h |
| EEI | 45.3 % |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast Atom Maxi F3DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.776,80 excl. btw
SKU:
53982
| Bruto/netto gewicht | 355 / 305 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1880 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1905 x 780 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 5708181738631 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankmaten | 551 x 470 mm ; 624 x 470 mm |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Bruto/netto volume | 1563 / 1090 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 95 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 70 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 580 x 1538 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 2.09 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 6 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1556645 |
| Energieverbruik per jaar | 8702 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.84 kWh/24h |
| EEI | 45.3 % |
| Merk | Tefcold |