Toont het enige resultaat
235 W
Drop-in koeling GN1/1 CW5/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.204,00 excl. btw
SKU:
16409
| Bruto/netto gewicht | 64 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1790 x 688 x 676 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1850 x 750 x 820 mm |
| 40 ft containerlading | 57 st |
| GTIN / EAN | 5708181361266 |
| Capaciteit GN-bakken | 5 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 266 / 159 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.56 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1683.6 x 547 x 210 mm |
| Merk | Tefcold |