Toont alle 2 resultaten
235 W
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA1365
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.128,00 excl. btw
SKU:
16487
| Bruto/netto gewicht | 120 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1365 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1440 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181359539 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 400 / 368 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1150 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.15 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Glazen bescherming | Optioneel |
| Merk | Tefcold |
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA1365 S/S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.154,40 excl. btw
SKU:
16488
| Bruto/netto gewicht | 120 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1365 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1440 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181360429 |
| Deur aantal & type | 3 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 368 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 101766 |
| Energieverbruik per jaar | 1150 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.15 kWh/24h |
| EEI | 44.6 % |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Merk | Tefcold |