Toont het enige resultaat
235 W
Vrieskast consumptie-ijs IC302SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 641,60 excl. btw
SKU:
71461
| Bruto/netto gewicht | 65 / 57 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1010 x 615 x 949 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181760380 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 264 / 230 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 495 x 710 mm |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2580055 |
| Energieverbruik per jaar | 771.975 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.115 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 4 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |