Toont alle 2 resultaten
245 W
Diepvries koffer EL71
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.176,00 excl. btw
SKU:
18569
| Bruto/netto gewicht | 89 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1800 x 770 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1850 x 795 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181601454 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 691 / 564 l |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1167 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.2 kWh/24h |
| EEI | 43.9 % |
| Input vermogen | 245 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1686 x 576 x 715 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 3 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Witte koelkast met glasdeur AP600 GB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.317,60 excl. btw
SKU:
50021
| Bruto/netto gewicht | 1 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 705 x 1880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181714260 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Plankmaten | 650×530 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 488 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Energieklasse | B |
| Input vermogen | 245 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 622 x 545 x 1603 mm |
| Merk | Tefcold |