Toont het enige resultaat
330 W
Roll-In Koeler RIC880X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.260,00 excl. btw
SKU:
55336
| Bruto/netto gewicht | 188 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 880 x 994 x 2201.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 905 x 1030 x 2350 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181741037 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 1005 / 416 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Energieverbruik per jaar | 1547.6 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.24 kWh/24h |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 720 x 836 x 1810 mm |
| Merk | Tefcold |