Toont het enige resultaat
330 W
Vrieskast consumptie-ijs IDB500-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 702,40 excl. btw
SKU:
71161
| Bruto/netto gewicht | 91 / 81 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9016 |
| Externe maat (BxDxH) | 1655 x 695 x 780 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1751 x 776 x 890 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181759377 |
| Temperatuurbereik | -30 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 525 / 395 l |
| Zwenkwielen | 4 castors, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2569612 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1066 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.92 kWh/24h |
| EEI | 49.4 % |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1520 x 550 x 617 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 8 Draadmand |
| Merk | Tefcold |