Toont alle 8 resultaten
350 W
Backbar koeler CBC410
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.748,00 excl. btw
SKU:
15858
| Bruto/netto gewicht | 172 / 167 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2542 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2650 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181360382 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 8 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 630 / 605 l |
| Voetjes / poten | 10 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97455 |
| Energieverbruik per jaar | 1160 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.18 kWh/24h |
| EEI | 37.3 % |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2162 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Doorgeefbarkast – 3 deurs FGB194 DDG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.796,00 excl. btw
SKU:
48674
| Bruto/netto gewicht | 170 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 1940 x 610 x 950 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 630 x 1100 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181730260 |
| Deur aantal & type | 6 scharnierende glazen en massieve deuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 421 x 434 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 500 / 323 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED Verticaal |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1924 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.27 kWh/24h |
| EEI | 73.6 % |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1545 x 422 x 794 mm |
| Merk | Tefcold |
Vitrinevrieskast, linksdraaiend UFSC371G Black L/H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.250,40 excl. btw
SKU:
47059
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181726485 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1533837 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3017 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.27 kWh/24h |
| EEI | 34.5 % |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC502SC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 774,40 excl. btw
SKU:
71452
| Bruto/netto gewicht | 90 / 72 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 630 x 892 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 750 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181760298 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 491 / 430 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579996 |
| Energieverbruik per jaar | 1025.285 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.809 kWh/24h |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1430 x 510 x 655 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 6 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast glasdeur UFSC371G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.240,80 excl. btw
SKU:
45390
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181722036 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1533837 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3017 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.27 kWh/24h |
| EEI | 34.5 % |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast glasdeur UFSC371G Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.250,40 excl. btw
SKU:
45479
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 1940 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181722067 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1533837 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3017 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.27 kWh/24h |
| EEI | 34.5 % |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IC502SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.012,00 excl. btw
SKU:
71501
| Bruto/netto gewicht | 117 / 107 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 630 x 1250 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 750 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181760786 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 491 / 430 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579996 |
| Energieverbruik per jaar | 1025.285 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.809 kWh/24h |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1430 x 510 x 655 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IC502SCE-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.034,40 excl. btw
SKU:
71509
| Bruto/netto gewicht | 127 / 117 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 615 x 1295 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 750 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181760861 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 427 / 398 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2580034 |
| Energieverbruik per jaar | 1056.675 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.895 kWh/24h |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1420 x 495 x 710 mm |
| Merk | Tefcold |