Toont het enige resultaat
430 W
Multideckkoeler, supermarkt Galaxy+ GP26FGD Maxi Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.883,20 excl. btw
SKU:
48113
| Bruto/netto gewicht | 498 / 468 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 2580 x 880 x 2040 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2650 x 930 x 2320 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181728953 |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 160 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 1250x500mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 4.1 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 3465 / 1610 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2×150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1654433 |
| Energieverbruik per jaar | 2928 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.02 kWh/24h |
| EEI | 13.7 % |
| Input vermogen | 430 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 684 x 1562 mm |
| Merk | Tefcold |