Toont alle 6 resultaten
480 W
“Staande vriezer GN2/1 RF1420X1” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Geventileerde koeltoonbank SOCA-F18790B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.958,40 excl. btw
SKU:
68874
| Bruto/netto gewicht | 310 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1875 x 1130 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 9 st |
| GTIN / EAN | 5708181754785 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 275 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 60 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 900 x 545 mm |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 2737.5 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.5 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA18790A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.256,00 excl. btw
SKU:
54144
| Bruto/netto gewicht | 310 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1923 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 9 st |
| GTIN / EAN | 5708181739010 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.77 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 489 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2008770 |
| Energieverbruik per jaar | 2738 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.5 kWh/24h |
| EEI | 63.8 % |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA18790B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.256,00 excl. btw
SKU:
55473
| Bruto/netto gewicht | 310 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1923 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 9 st |
| GTIN / EAN | 5708181741280 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Bruto/netto volume | 489 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 900 x 545 mm |
| Totaal displaygebied | 1.77 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2190937 |
| Energieverbruik per jaar | 2738 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.5 kWh/24h |
| EEI | 63.8 % |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine LPD900F/BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.648,80 excl. btw
SKU:
16057
| Bruto/netto gewicht | 224 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 905 x 745 x 1209 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 960 x 800 x 1320 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181221515 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankmaten | 75×33 / 75×33 / 75×44 |
| Planken aantal & type | 2 glazen planken + basis |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 275 / 140 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 494540 |
| Energieverbruik per jaar | 3500 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.59 kWh/24h |
| EEI | 35.7 % |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 840 x 510 x 670 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF1420X1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.916,80 excl. btw
SKU:
54299
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181739331 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2236619 |
| Energieverbruik per jaar | 1763 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.83 kWh/24h |
| EEI | 28.6 % |
| Merk | Tefcold |
Zacht geventileerde koeltoonbank VAD1250B (AMALIA D)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.624,00 excl. btw
SKU:
45833
| Bruto/netto gewicht | 210 / 160 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1310 x 1114 x 1210 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 1160 x 1420 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181723323 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.04 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |