Toont alle 2 resultaten
38 kg/m³
Koelvitrine GN1/3 GVC38-200
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 542,40 excl. btw
SKU:
33603
| Bruto/netto gewicht | 42.5 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 2000 x 395 x 448 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 435 x 280 mm |
| 40 ft containerlading | 168 st |
| GTIN / EAN | 5708181993948 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 75.4 / 63.9 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1650 x 305 x 150 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 9 x GN1/3 st |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine GN1/3 GVC38-200 S/S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 542,40 excl. btw
SKU:
33604
| Bruto/netto gewicht | 42.5 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 2000 x 395 x 288.5 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 435 x 330 mm |
| 40 ft containerlading | 168 st |
| GTIN / EAN | 5708181993955 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Capaciteit GN-bakken | 9 x GN1/3 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 75.4 / 63.9 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 122 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1650 x 305 x 150 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1069 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.93 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Merk | Tefcold |