Toont het enige resultaat
5
Geventileerde display voor schepijs FIJI 6
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.858,40 excl. btw
SKU:
20362
| Bruto/netto gewicht | 109 / 99 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1214 x 630 x 1247 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1328 x 703 x 1190 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 7024100611200 |
| Totaal displaygebied | 0.36 m² |
| Temperatuurbereik | -18 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3099 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.49 kWh/24h |
| Input vermogen | 900 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | x 340 mm |
| Merk | Tefcold |