Toont het enige resultaat
5
Koelwerkbank GN1/1 CK7410X1SP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.908,00 excl. btw
SKU:
54296
| Bruto/netto gewicht | 184 / 174 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 700 x 960 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2260 x 730 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181739317 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken grijs |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 616 / 393 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1669 x 580 x 564 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Slot | Nee |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 2043179 |
| Energieverbruik per jaar | 664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.82 kWh/24h |
| EEI | 23.8 % |
| Merk | Tefcold |