Toont alle 2 resultaten
5
Vrieskast consumptie-ijs NIC101CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 600,00 excl. btw
SKU:
48855
| Bruto/netto gewicht | 50 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 665 x 665 x 1080 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 700 x 700 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 102 st |
| GTIN / EAN | 5708181731083 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 130 / 115 l |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673398 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 491 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.35 kWh/24h |
| EEI | 41.8 % |
| Input vermogen | 105 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 510 x 571 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Dekselnummer en -type | 1 plat schuifdeksel van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmand |
| Indeelsysteem | Geen |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs NIC101SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 572,00 excl. btw
SKU:
48847
| Bruto/netto gewicht | 50 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 665 x 665 x 918 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 700 x 700 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 102 st |
| GTIN / EAN | 5708181731045 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 130 / 115 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673349 |
| Energieverbruik per jaar | 473 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.3 kWh/24h |
| EEI | 40.3 % |
| Input vermogen | 105 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 510 x 571 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 plat schuifdeksel van glas |
| Mand aantal & type | – |
| Indeelsysteem | Ja |
| Merk | Tefcold |